جشنواره قلب های طلایی طبیعت
قلبـــم با طبیعتـــه
به همــــراه جایزه بزرگ
بـنـــــز C200
در جشنواره بزرگ قلب‌های طلایی طبیعت، 1000 قلب طلا و 1 دستگاه بنز C200 در انتظار شما هستند!

قرعه‌کشی 1000 قلب طلایی به صورت هفتگی و قرعه‌کشی 1 دستگاه بنز C200، در سال 1403 برگزار خواهد شد. حتما به خاطر داشته باشید که باید تمام روغن‌های زیروترانسی که کدهای قرعه‌کشی آن‌ها را برای ما ارسال کردید، تا زمان برگزاری قرعه‌کشی نزد خودتان نگه دارید.

قرعه‌کشی‌های هفتگی، چهارشنبه هر هفته برگزار و به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام طبیعت پخش می‌شود. هر هفته 40 قلب طلای 5 میلیون تومانی، 1 قلب طلای 30 میلیون تومانی، 1 قلب طلای 50 میلیون تومانی و 1 قلب طلای 100 میلیون تومانی به برندگان اهدا می‌شود. با وجود اعطای 43 قلب طلا در هر هفته، شانس شما برای برنده شدن بسیار بالا است.

به منظور کسب اطلاعات لحظه به لحظه از این جشنواره، حتما صفحه اینستاگرام طبیعت را دنبال کنید.

« قلبم با طبیعته!»
پخش ویدیو
روز شمار قرعه کشی یک دستگاه بنز C200

برندگان این هفته

حسین خان محمدی ازتهران
ابوالفضل طاهری ازبوشهر
محمد قائم پناه ازهمدان
هادی نیازی ازخراسان شمالی
اکرم اکابری ازبویر احمد
فاطمه عباسی ازبابل سر
بهمن جعفری
علی یوسف شهروی ازخوزستان
علی جعفری ازخوزستان
مجید طهماسبی کرفی ازچهار محال بختیاری
اصغر سلمانی ازپاکدشت
نوال بریحی ازاهواز
ترلان قاسمی ازخوی
محمد مرادی ازکرمان
فرامرز علی پور ازآذربایجان شرقی
محمد رضا دانشور ازقزوین
فرهاد قلندری ( فست فود) ازتهران
نعیمه آقانقی ازکرج
محمد محقق ازتهران
هادی صالح آبادی ازسبزوار
راضیه ایمانی ازاردبیل
رضا خزائی ازلرستان
میراسلام شرفی سیدبیگلو ازاردبیل
محمد کولیوند ازپرند
علی محمدزاده ازمشهد
مهدی جادری ازاهواز
زهرای نوری ازتهران
سعید اقبال ازتهران
0918***4491
المیرا خرم شالمائی ازرشت
علیرضا حسنی ازتهران
چیاکو احمدی ازکردستان
ناصر صالحی ازمشهد
قلی اکبری چمنی ازایذه
معصومه ماهری ازبناب
سهیلا نصرالهی ازقزوین
محمد حسین رشید پور ( فست فود ) ازمازندران
احمد فیروزی ازلرستان
رقیه ابراهیمی ازقم
پرستو بهرام نیا ازسنندج

برندگان هفته های گذشته

۱. جشنواره قلب‌های طلایی طبیعت چیست؟

این جشنواره، جشنواره بزرگ 1402 طبیعت است که در آن 1000 قلب طلایی تا سقف 100 میلیون تومان از طریق قرعه‌کشی هفتگی و یک دستگاه بنز C200 ازطریق قرعه‌کشی در پایان جشنواره به خریداران روغن‌های زیروترانس طبیعت اهدا می‌شود.

برای برنده شدن در جشنواره قلب‌های طلایی طبیعت، باید روغن‌های طبیعت را خریداری کنید و کد درج شده روی آن‌ها را به شماره 10004719 پیامک کنید تا هم در قرعه‌کشی هفتگی 1000 قلب طلا و هم قرعه کشی بنز C200 شرکت داده شوید!

کد 9 رقمی قرعه‌کشی روی بسته بسته بندی روغن‌های زیروترانس طبیعت درج شده است.

به ازای هر روغنی که خریداری می‌کنید، یک کد به شما تعلق می‌گیرد، هر کد برابر با یک شانس قرعه کشی است، در نتیجه با افزایش تعداد روغن های خریداری شده و کدهای قرعه‌کشی، شانس شما برای برنده شدن در این جشنواره نیز بالاتر می‌رود.

بله، باید تمام بسته بندی های روغن‌هایی که خریداری کردید و کدهای قرعه کشی آن‌ها را ارسال کردید رو، تا پایان جشنواره نزد خود نگه دارید.

خیر، کدهای قرعه کشی باطل نمی‌شوند و تا پایان جشنواره اعتبار دارند و در قرعه کشی 1 دستگاه بنز C200 شرکت داده می‌شوند.

در صورت بروز این مشکل، از طریق واتساپ به شماره 09921606802 پیام ارسال کنید یا با شماره پشتیبانی 02147194719 تماس بگیرید.

اگر تا یک ساعت پس از ارسال کد قرعه کشی، پیامک تأیید برای شما ارسال نشد، با پشتیبانی طبیعت به شماره 02147194719 تماس بگیرید و یا به شماره 09921606802 در واتساپ پیام دهید.

تمام روغن‌های طبیعت در جشنواره بزرگ قلب‌های طلایی طبیعت حضور دارند.

قرعه‌کشی 1 دستگاه بنز C200 در سال 1403 برگزار و مراسم آن به صورت زنده از طریق کانال آپارات رسمی طبیعت و لایو اینستاگرام صفحه رسمی طبیعت پخش می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی‌های هفتگی قلب‌های طلا به صورت زنده در کانال آپارات رسمی طبیعت و لایو اینستاگرام صفحه رسمی طبیعت برگزار می‌شود.

شما می‌توانید روغن‌های زیروترانس طبیعت را به صورت حضوری از تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده فروشی‌های سراسر کشور و به صورت آنلاین از دیجی‌کالا تهیه کنید.

بله، طبق ضوابط و مقررات سازمان صدا و سیما، نام مالک سیم‌کارت باید با نام فرد برنده تطابق داشته باشد. همچنین، به اسم زدن سیم‌کارت و تغییر مالکیت آن، پس از برنده شدن در قرعه‌کشی مورد قبول نیست. پس حتما به این نکته توجه داشته باشید.

کد قرعه‌کشی روی درب‌های حلب، و بطری روغن‌های مایع درج شده است. بنابراین، باید درب‌های حلب و بطری روغن‌های زیروترانس طبیعت را تا پایان جشنواره نزد خود نگه دارید. در صورتی که روغن را به طور کامل استفاده کرده‌اید و فضای کافی برای نگه داشتن آن ندارید، از قسمت کد قرعه‌کشی بطری خالی روغن عکس بگیرید و نزد خود داشته باشید تا در صورت برنده شدن، آن را برای ما بفرستید.

استعلام کد قرعه کشی

برای شرکت در قرعه‌کشی باید کد درج شده روی محصول را به شماره 10004719 پیامک کنید. پس از چند ثانیه، یک شماره ردیف 7 رقمی به شما پیامک می‌شود. این شماره ردیف اختصاصی بیانگر آن است که شماره همراه و کد قرعه‌کشی شما در سیستم ثبت شده و سپس، از طریق آن در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید. شما می‌توانید با کلیک بر روی کلمه استعلام، از ثبت شدن کد قرعه‌کشی و شماره تماس خود در سیستم و دریافت یک شماره ردیف اختصاصی اطمینان یابید.