کیفیـت، قانـون طبیعت

دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت رستوران، فست فود، کترینگ، صنایع و تجهیزات وابسته ۱۴۰۲

بیست و سوم بهمن ماه سال جاری، دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت رستوران، فست فود، کترینگ، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور آقای بیک‌زاده عضو هیئت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران و سایر مسئولین و مقامات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در تهران آغاز به کار کرد. این نمایشگاه با مساحتی بالغ بر ۹۵۰۰ متر مربع در سالن‌های ۵، ۶ و ۱۱ برگزار شد.

این نمایشگاه با مشارکت ۷۸ شرکت و برند سرشناس از جمله شرکت صنایع غذایی طبیعت برگزار شد و هدف اصلی آن، معرفی و ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی‌ها در حوزه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، ملزومات رستورانی، کترینگ، کافی شاپ‌ها، میز و صندلی رستوارنی، تجهیزات و صنایع وابسته و قرار دادن آن‌ها در معرض دید عموم بود.

 

 

این نمایشگاه تا ۲۶ بهمن ماه بر پا و میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان بود. شرکت طبیعت سبز پارس کهن نیز که یکی از بزرگ‌ترین نقش‌آفرینان در صنعت مواد غذایی در کشور و یکی از تولیدکنندگان اصلی مواد غذایی خانوار و صنعت رستوران است، در کنار نام‌های شناخته‌‍شده دیگر در این نمایشگاه حضور یافت.

شرکت طبیعت همواره در تلاش است تا مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد غذایی از جمله برنج، رب گوجه فرنگی، روغن، کنسرو ماهی تون و… را در اختیار مصرف‌کنندگان و رستوران‌دارها قرار دهد تا تمام هموطنانمان در سراسر ایران از خوردن یک غذای خوشمزه، سالم و مقوی بهره‌منده شوند.