کیفیـت، قانـون طبیعت

تون ماهی پرسپولیس-طبیعت

شرکت طبیعت همواره از دیرباز حامی ورزش، سلامتی و تندرستی بوده و تمام تلاشش را در جهت تولید محصولات غذایی مرغوب و باکیفیت و حفظ سلامت مصرف‌کنندگان به کار گرفته است. طبیعت همچنین از زمان آغاز همکاری‌اش با باشگاه پرسپولیس، فعالیت‌های اسپانسری خود را به منظور رشد و ارتقای روزافزون باشگاه پرسپولیس انجام داده است.

در ادامه فعالیت‌های اسپانسری صورت گرفته و در راستای حمایت از تیم پرسپولیس، شرکت طبیعت اقدام به تولید و عرضه یک محصول مشترک تحت عنوان «تون ماهی پرسپولیس-طبیعت» کرده است. این محصول با یک طراحی ویژه و منحصربه‌فرد از هفته آخر بهمن ماه ۱۴۰۲ وارد بازار شد و در اختیار مصرف‌کنندگان و هواداران ارتش سرخ آسیا قرار گرفت.

نکته قابل توجه درباره این محصول آن است که هدف شرکت طبیعت از تولید آن، حمایت بیش از پیش از باشگاه فوتبال پرسپولیس است زیرا سود حاصل از فروش این تون ماهی به این باشگاه تعلق می‌گیرد. بنابراین، پرسپولیسی‌ها و مصرف‌کنندگان طرفدار این تیم با خرید این تون ماهی هم به باشگاه محبوب خود کمک می‌کنند و هم تغذیه‌ای سالم و مقوی برای خود و اعضای خانواده‌شان فراهم می‌آورند.

صاحبان سوپرمارکت‌ها و مالکان باشگاه‌های ورزشی که طرفدار باشگاه پرسپولیس هستند، می‌توانند با ارسال عدد ۶ به شماره ۱۰۰۰۴۷۱۹، آمادگی خود را برای همکاری جهت فروش این محصول اعلام نمایند.

همچنین، شما می‌توانید برای تهیه این محصول به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های محل سکونت خود در سراسر کشور مراجعه کنید.

 

کنسرو ماهی پرسپولیس