کیفیـت، قانـون طبیعت

دومین واریزی به مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان بابت سهم فروش محصول تون ماهی پرسپولیس-طبیعت به آکادمی پرسپولیس

روز شنبه، ۹ تیر ماه ۱۴۰۳، ورزشگاه درفشی‌فر و آکادمی باشگاه پرسپولیس میزبان شرکت طبیعت، اسپانسر رسمی این باشگاه و برخی از خبرنگاران ورزشی بود تا یک رویداد را برگزار و یک خبر مهم را اعلام کند. در این مراسم، مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان بابت سهم فروش محصول تون ماهی پرسپولیس-طبیعت از طرف شرکت طبیعت سبز پارس کهن به آکادمی پرسپولیس اهدا شد.

این دومین بار است که شرکت طبیعت به عنوان اسپانسر و حامی باشگاه پرسپولیس و در راستای حمایت همه‌جانبه از این تیم، اقدام به پرداخت مبلغی از سهم فروش یک محصول مشترک به تیم را کرده و علاوه بر آن، به تمام تعهدات خود در قبال طرف مقابل عمل نموده است. این اتفاق در حالی رقم خورد که تا پیش از این، هیچ اسپانسری در ایران، اقدام به انجام این کار و حمایت از یک تیم ورزشی به این شکل نکرده بود.

شرکت طبیعت همواره اعتقاد داشته است که آکادمی‌های ورزشی به ویژه آکادمی باشگاه پرسپولیس، یکی از مهم‌ترین ارکان آینده‌ساز و مهره‌های کلیدی در ورزش کشور هستند که نقش ارزشمندی در کشف، رشد و پرورش بازیکنان مستعد و ماهر ایفا می‌کنند و به همین دلیل، باید تحت حمایت بی‌دریغ قرار بگیرند تا بتوانند نسل جدید و درخشانی را به فوتبال کشور هدیه دهند و زمینه‌ساز خلق موفقیت روزافزون برای تیم ملی در عرصه‌های جهانی باشند.

 

 

در این بین، علاوه بر حمایت طبیعت، هواداران ارتش سرخ نیز سهم موثری در اعطای این کمک مالی به آکادمی پرسپولیس داشتند. پرسپولیسی‌ها با خرید تون ماهی‌های پرسپولیس-طبیعت به طور مستقیم در افزایش میزان فروش این محصول و جمع‌آوری این مبلغ دخیل بودند و به این ترتیب، حمایت خود را از باشگاه محبوبشان و همراهی با طبیعت نشان دادند.

 

ناگفته نماند که با تداوم حمایت هواداران پرسپولیس و خرید بیشتر محصولات مشترک، واریزهای دیگری هم در نوبت‌های دیگر از طرف شرکت طبیعت صورت خواهد گرفت. اگر شما هم می‌خواهید به عنوان هوادار طوفان سرخ در مسیر حمایت از تیم محبوبتان قدم بردارید، تون ماهی‌ پرسپولیس-طبیعت را از به صورت حضوری از فروشگاه‌های هایپرمی، شهروند و والمارت و به صورت آنلاین از دیجیکالا خریداری کنید و به ارتش سرخ طبیعت بپیوندید.