کیفیـت، قانـون طبیعت

همایش ماهیگیری مسئولانه با تاکید بر زنجیره ارزش تون ماهیان

دوم بهمن ماه سال جاری، همایش ماهیگیری مسئولانه با تأکید بر زنجیره ارزش تون‌ماهیان برای اولین بار با حضور سید حسین حسینی معاون وزیر کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران، مسعود بختیاری رئیس سندیکای کنسروسازی ایران، محمود بهمنی رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، سفیر ژاپن در ایران، رضا عباسپور نادری مدیر کل معاونت و صید ماهیگیری سازمان شیلات ایران، یعقوب دوجی مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی صیادی کشور و با مشارکت فعالان و ذینعفان این صنعت در هتل المپیک تهران برگزار شد. همچنین، یک نمایشگاه جانبی به منظور معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای تولیدکنندگان کنسرو ماهی و روش‌های جدید و نوین صیادی نیز در کنار این همایش برپا شد.

 

شرکت طبیعت سبز پارس کهن نیز که یکی از نقش‌آفرینان اصلی در صنعت مواد غذایی کشور و یکی از تولیدکنندگان بزرگ کنسرو ماهی تون در کشور است، نه تنها به عنوان یک برند در این همایش حضور داشت بلکه با حمایت از این همایش، نقش مهمی در برگزاری آن ایفا کرد.

 

 

از اهداف برگزاری این همایش می‌توان به اهمیت برند سازی در صنعت غذا با رویکرد سلامت و ایمنی جهت دستیابی به مزیت رقابتی و توسعه پایدار و مدیریت یکپارچه و نظام‌مند زنجیره ارزش صنعت کنسرو ماهی اشاره کرد.

 

همچنین، در انتهای این همایش، دبیرخانه همایش ماهیگیری مسئولانه با تأکید بر زنجیره ارزش تون‌ماهیان از تلاشگران صنعت کنسرو تون ماهی ایران با اهدای لوح و تندیس قدردانی کرد. آقای مهندس محمد مختاریانی، رویس هیئت مدیره شرکت طبیعت سبز پارس کهن نیز از جمله فعالان در این صنعت بود که در طول این همایش مورد قدردانی قرار گرفت. تلاش شرکت طبیعت همواره در راستای صید مسئولانه تون‌ماهیان و تولید کنسروهای ماهی تون مرغوب و سالم برای مصرف‌کنندگان عزیز است.