کیفیـت، قانـون طبیعت

تقدیر از سروقامتان تیم بسکتبال طبیعت به منظور صعود به فینال لیگ برتر بسکتبال ایران

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم بسکتبال طبیعت مهمان ضیافتی پرشور و خودمانی به میزبانی شرکت طبیعت بودند. این ضیافت به منظور تقدیر از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ تیم بسکتبال طبیعت برگزار شد که توانستند در اولین حضور خود در لیگ برتر بسکتبال، با اقتدار از سد حریفان خود عبور کنند و به فینال این رقابت‌ها راه یابند.

شرکت طبیعت همواره در راستای تحقق شعار «طبیعت، حامی ورزش و سلامتی» گام برمی‌دارد و حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران ایرانی به منظور دستیابی به موفقیت و درخشش بیش از پیش آن‌ها را یکی از رسالت‌های اصلی خود می‌داند. علاوه بر آن، تشکیل تیم‌های ورزشی در رشته‌ها و رده‌های سنی مختلف، از دیگر مأموریت‌های طبیعت است که در سال‌های اخیر با تشکیل تیم فوتسال بانوان و تیم‌های والیبال و بسکتبال آقایان به آن‌ دست یافته است.

صعود تیم بسکتبال طبیعت به فینال سوپر لیگ ایران در اولین دوره حضور خود، خبر از یک آینده نویدبخش برای بسکتبال کشور می‌دهد و نشان‌دهنده به ثمر رسیدن حمایت‌ طبیعت از تیم‌های ورزشی است. ضمن آرزوی قهرمانی برای تیم بسکتبال طبیعت در لیگ برتر، امیدواریم شاهد ارتقای روزافزون ورزش کشور به خصوص بسکتبال باشیم.