کیفیـت، قانـون طبیعت

عرضه گسترده کالاهای اساسی با تخفیفات ویژه / اجازه سوءاستفاده از شرایط را به اخلال‌گران نمی‌دهیم

مدیرعامل هلدینگ طبیعت، شهادت رییس جمهور و همراهان وی را تسلیت گفت و اعلام کرد که تمام کالاهای اساسی تولید این شرکت به صورت گسترده و با تخفیفات ویژه در سطح بازار عرضه می‌شود تا از سوءاستفاده‌های احتمالی در این حوزه جلوگیری شود.

محمد مختاریانی، مدیر هلدینگ صنایع غذایی طبیعت و رئیس هیات مدیره انجمن تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان برنج، شهادت رییس جمهور و همراهان وی را در سانحه سقوط هلی‌کوپتر تسلیت گفت و تاکید کرد که آقای رییسی در طول دوران فعالیت خود، خدمات بسیار ارزنده‌ای را به کشور ارائه کردند و به ویژه در سالیان اخیر شاهد تلاش بی‌وقفه ایشان برای بهبود اوضاع مملکت بودیم.

وی با اظهار تاسف از حادثه رخ داده برای رییس جمهور کشورمان افزود: از آنجایی که احتمال می‌رود برخی بخواهند از شرایط ایجاد شده سوءاستفاده کرده و بازار کالاهای اساسی و معیشت مردم را نشانه بروند تا ایجاد نگرانی کنند، هلدینگ طبیعت از امروز میزان عرضه کالاهای اساسی تولیدی خود از جمله برنج، روغن، شکر، چای و تن ماهی را افزایش خواهد داد تا هیچگونه کمبودی در بازار احساس نشود.

مختاریانی تاکید کرد که تمام محصولات فوق با تخفیفات ویژه و بسیار پایین‌تر از نرخ واقعی عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: بخش خصوصی در همراهی کامل با مسئولان دولتی تلاش می کند تا همانطور که رهبر انقلاب فرمودند هیچ اخلالی در کار کشور ایجاد نشود و نگرانی بیشتری برای مردم به وجود نیاید.